top of page
Marble Surface

Juhend perele pildistamise päeval

Juhend vastsündinu pildistamise päeval

Ettevalmistus vastsündinu  sessiooniks 

Äge, et oled valinud sessiooni minuga, siin on Sulle väike juhend ja ülevaade.

Sessiooni toimumise aeg on 10.00-13.30Kohale jõuan 30 min enne,

et valmis sättida setid. 

Beebit pildistan magamise ajal, seega hoia pisike tunnike enne minu jõudmist üleval ja toida 30 min enne sessiooni. Beebi nutu pärast ära muretse,  söögipausid teeme vastavalt vajadusele ja hoiame mõnusat õhkkonda. 

Beebi akne ja nabanööri köndi pärast ära üldse muretse, selle eemaldab töötlus! Varu beebi jaoks 1 lutt, kasvõi ainult sessiooni ajaks.

KOHT:

Pildistamine toimub Sinu kodus, toon kaasa erinevad korvid ja kangad. Asjade lahtipakkimiseks läheb veidike aega, seega jõuan kohale 30min varem.  Pildistan võimalikult valgusrohkes toas.

PERE RIIETUS:

Pildile annab meeleolu just riietus. Riide toonid võiks olla mahedad ning sobida kodu interjööriga. Valige pere riided kokkusobivates toonide. Sobivad must-valged T-särgid, mahedates või tumedates toonides kampsunid, kleidid jms. Peaasi, et endal mugav oleks. Oluline on sobitavus kaasa ja laste riietega.  Soovitatav ei ole suured firma embleemid. 

 

BEEBI RIIETUS: Kui tegemist on "Beebi ja Pere" lifestyle sessiooniga lisa endale 1-2 komplekti riideid ka beebile. "Vastsündinu" sessiooni puhul võid seda samuti teha, muidu on beebile olemas eri värvi kangad kuhu ta sisse mässin.  

Varu beebile lutt. Sa ei pea seda kasutama igapäevaselt aga sessioonil võib see suureks abiks olla. Kui beebi ei pruugi lutti võtta, küsi luti soovitust.

Sessiooni võtame rahulikult, toidame kui vaja või võtame pausi. Ära muretse mul on Sinu jaoks alati rohkem aega varutud.

 

MUU INFO SESSIOONI PÄEVAL

 

Vastsündinu sessioon võib kesta kuni 3,5 h.

 

SUUREMAD LAPSED: Arvestame suurtemate laste tuduajaga ning teeme vajadusel nendega pildid alguses. 

Kui on mõtteid/ideepilte pere pildistamise osas, saada need enne sessiooni meilile gerli.traksmann@gmial.com.

Võid varuda need lisaks oma telefoni ja katsetame kohapeal.

 

 

bottom of page